معرفی نامزدهای اسکار ۲۰۱۸ + زمان برگزاری اسکار

    در حالی که نودمین دوره از مراسم جوایز اسکار یا همان اسکار ۲۰۱۸ در تاریخ ۴ مارس ۲۰۱۸ (۱۳ اسفند) برگزار خواهد شد، امروز و در جدید‌ترین اخبار سینما در جریان مراسمی که در تئاتر ساموئل گلدوین در بورلی هیلز برگزار شد، اسامی نامزد‌های این مراسم در ۲۴ شاخه معرفی شدند. فیلم Shape of Water با داشتن ۱۳ نامزدی در بخش‌های مختلف از این حیث در مراسم امسال رکورد‌دار است. همچنین مریل استریپ با نامزد شدن در بخش بهترین بازیگر زن، بیست و یکمین نامزدی خودش را به دست آورده و رکورد خودش را بهبود بخشیده است. در ادامه می‌توانید لیست کامل نامزد‌های جایزه اسکار ۲۰۱۸ را مشاهده کنید:

    اسکار 2018

    بهترین بازیگر نقش مکمل مرد :

    ویلیام دفو برای فیلم The Florida Project
    وودی هارلسون برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
    ریچارد جنکینز برای فیلم The Shape of Water
    کریستوفر پلامر برای فیلم All the Money in the World
    سم راک ول برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    بهترین فیلم‌برداری :

    فیلم Blade Runner 2049
    فیلم Darkest Hour
    فیلم Dunkirk
    فیلم Mudbound
    فیلم The Shape of Water

    بهترین مستند :

    مستند Abacus: Small Enough to Jail
    مستند Faces Places
    مستند Icarus
    مستند Last Men in Aleppo
    مستند Strong Island

    بهترین فیلم خارجی‌ زبان :

    فیلم A Fantastic Woman از کشور شیلی
    فیلم The Insult از کشور لبنان
    فیلم Loveless از کشور روسیه
    فیلم On Body and Soul از کشور مجارستان
    فیلم The Square از کشور سوئد

    بهترین مستند کوتاه :

    مستند Edith+Eddie
    مستند Heaven Is a Traffic Jam on the 405
    مستند Heroin(e)
    مستند Knife Skills
    مستند Traffic Stop

    بهترین لایو اکشن کوتاه :

    DeKalb Elementary
    The Eleven O’Clock
    My Nephew Emmett
    The Silent Child
    Watu Wote/All of Us

    بهترین بازیگر مرد :

    تیموتی شلمی برای فیلم Call Me By Your Name
    دنیل دی لوییس برای فیلم Phantom Thread
    دنیل کالویا برای فیلم Get Out
    گری اولدمن برای فیلم Darkest Hour
    دنزل واشنگتن برای فیلم Roman J. Israel, Esq.

    بهترین تدوین صدا :

    فیلم Baby Driver
    فیلم Blade Runner 2049
    فیلم Dunkirk
    فیلم The Shape of Water
    فیلم Star Wars: The Last Jedi

    بهترین میکس صدا :

    فیلم Baby Driver
    فیلم Blade Runner 2049
    فیلم Dunkirk
    فیلم The Shape of Water
    فیلم Star Wars: The Last Jedi

    بهترین طراحی صحنه :

    فیلم Beauty and the Beast
    فیلم Blade Runner 2049
    فیلم Darkest Hour
    فیلم Dunkirk
    فیلم The Shape of Water

    بهترین جلوه‌های ویژه :

    فیلم Blade Runner 2049
    فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 2
    فیلم Kong: Skull Island
    فیلم Star Wars: The Last Jedi
    فیلم War for the Planet of the Apes

    بهترین طراحی لباس :

    فیلم Beauty and the Beast
    فیلم Darkest Hour
    فیلم Phantom Thread
    فیلم The Shape of Water
    فیلم Victoria & Abdul

    بهترین گریم :

    فیلم Darkest Hour
    فیلم Victoria & Abdul
    فیلم Wonder

    بهترین موسیقی متن :

    فیلم Dunkirk
    فیلم Phantom Thread
    فیلم The Shape of Water
    فیلم Star Wars: The Last Jedi
    فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    بهترین آهنگ :

    آهنگ Mighty River از فیلم Mudbound
    آهنگ Mystery of Love از فیلم Call Me By Your Name
    آهنگ Remember Me از انیمیشن Coco
    آهنگ Stand Up For Something از فیلم Marshall
    آهنگ This Is Me از فیلم The Greatest Showman

    بهترین فیلم نامه اورجینال :

    فیلم The Big Sick
    فیلم Get Out
    فیلم Lady Bird
    فیلم The Shape of Water
    فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    بهترین فیلم نامه اقتباسی :

    فیلم Call Me By Your Name
    فیلم The Disaster Artist
    فیلم Logan
    فیلم Molly’s Game
    فیلم Mudbound

    بهترین انیمیشن :

    انیمیشن The Boss Baby
    انیمیشن The Breadwinner
    انیمیشن Coco
    انیمیشن Ferdinand
    انیمیشن Loving Vincent

    بهترین انیمیشن کوتاه :

    انیمیشن Dear Basketball
    انیمیشن Garden Party
    انیمیشن Lou
    انیمیشن Negative Space
    انیمیشن Revolting Rhymes

    بهترین بازیگر نقش مکمل زن :

    مری جی بیلگ برای فیلم Mudbound
    الیسون جنی برای فیلم I, Tonya
    لزلی مانویل برای فیلم Phantom Thread
    لوری متکالف برای فیلم Lady Bird
    اکتاویا اسپنسر برای فیلم The Shape of Water

    بهترین تدوین :

    فیلم Baby Driver
    فیلم Dunkirk
    فیلم I, Tonya
    فیلم The Shape of Water
    فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    بهترین بازیگر زن :

    سالی هاوکینز برای فیلم The Shape of Water
    فرانسیس مک دورماند برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
    مارگو رابی برای فیلم I, Tonya
    سیرشا رونان برای فیلم Lady Bird
    مریل استریپ برای فیلم The Post

    بهترین کارگردانی :

    پل توماس اندرسن برای فیلم Phantom Thread
    گیرمو دل تورو برای فیلم The Shape of Water
    گرتا گرویگ برای فیلم Lady Bird
    کریستوفر نولان برای فیلم Dunkirk
    جردن پیل برای فیلم Get Out

    بهترین فیلم :

    فیلم Call Me by Your Name
    فیلم Darkest Hour
    فیلم Dunkirk
    فیلم Get Out
    فیلم Lady Bird
    فیلم Phantom Thread
    فیلم The Post
    فیلم The Shape of Water
    فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت وب صفا محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر